Pánské snowboardy Lib tech

Pánské snowboardy Lib Tech

jsou synonymem kvalitního snowboardingu. Byli to právě pánské snowboardy Lib Tech, které jako první přišli s revolučním, opačným prohnutím Banana (rocker) a snowboarding se od té doby změnil. Snowboardy Lib Tech jsou přímo našlapané Hi-Tech technologiemi, se kterými je ježdění ještě více zábavné a hravé. Jako příklad uvádíme zvlněnou hranu Magne Traction, která skvěle drží i na zmrzlých plotnách a nedochází ke kousání hran.

Mervin Manufacturing

Mervin Manufacturing je domov značek Lib Tech, GNURoxy a Bent Metal a zároveň přední výrobce vybavení pro snowboarding, surfing a skateboarding. Je to také jedna z nejekologičtějších továren na výrobu těchto produktů. Společnost Mervin Mfg. založili dva snowboardisté Mike Olson a Pete Saari v roce 1977. V průmyslu, kde se prakticky každý druhý snowboard vyrábí v Číně, je Mervin nejdéle trvající společností, vyrábějící snowboardy v USA. Se základnou ve městě Carlsborg ve Washingtonu, je Mervin přímá linka mezi snowboardingem a výrobou.

Snowboardy Lib Tech

Bitchin´ Board Builders

Vyrábíme snowboardy a zatraceně dobré snowboardy! To je, co opravdu děláme. Nenecháváme si je vyrobit v Číně, nebo kdekoliv jinde a nenecháváme je zchválit nikým cizím. Fyzicky je ručně vyrábíme doma, v USA. Pořizujeme nejlehčí, nejpevnější, nejodolnější a nejekologičtější materiály, které nejsou většinou určeny pro výrobu snowboardů a požíváme je jeno my. Snowboardy Lib Tech sami řežeme, lepíme, pískujeme, sublimujeme, provádíme tepelnou úpravu a následně ručně skládáme. Provádíme vlhkou laminaci za pomoci vlastních lepících systémů a vkládáme je do lisů, které jsme si sami postavili a pak je na určitý čas ošetřujeme v několika tepelných úpravách, z nich každá má specifická pravidla. Ručně snowboardy Lib Tech škrábeme, leštíme, voskujeme, následně je vkládáme do krabice a posíláme přímo k Vám a to již více než 30 let. Vyrábíme snowboardy, vyrábíme snowboardy Lib Tech!