Pánská snowboardová vázání Union

Vázání na snowboard Union

jsou jedna z nejtechničtějších a nejspolehlivějších snb vázání na trhu. Na jejich designovém zpracování a vývoji se podílejí hvězdy snowboardingu, jako Gigi Rüff, nebo Travis Rice. Pánská snowboardová vázání Union mají lehoučké a přesto maximálně funkční konstrukce, pohodlné strapy a patky a neuvěřitelně rychlé zapínání pomocí hliníkových ráčen. 

 

Technologie snowboard vázání Union

Doživotní záruka na základny

Každý pár snb vázání Union je napuštěno nylonem DuPont™ Zytel® ST té nejvyšší kvality. Výsledek je síla, bezpečí a odolnost. Znamená to také, že máme ve snowboardová vázání Union 100% důvěru a můžeme tak nabídnout doživotní záruku na všechny základny. Pokud se vám při ježdění zlomí, máte garantovanou záruku jejich nahrazení. 

100% vlastnictví, 100% zaměření

Značka je 100% zaměřena na vývoj nejlepšího snb vázání na planetě, žijeme pro něj, jíme pro něj a dýcháme pro něj. Každá část procesu výroby, od průkopnických materiálů, až po obrábění nových tvarů na CNC strojích je unikátní pro vázání Union. Každý díl je naprosto unikátní a nenajdete ho u žádného jiného vázání. 

První u vázání Union

Union si pevně stojí za původním závazkem, vývoj snowboardového vázání. Za uplynulých 6 let, snowboard vázání Union představilo nové materály, nové procesy výroby a nový level v odolnosti a výkonu snb vázání. Tento závazek je doložen obrovskými prodeji a téměř nulovými reklamacemi. Dáváme snowboardistům přesně to, co potřebují.

Nano technologie

DuPont™ Zytel® ST Nylon je potažen extra tuhými, nanocrystalovými částmi železa, které jsou 1/75.000 velikosti lidkého vlasu. Vázání na snowboard Union jsou díky tomu lehoučká jako pírko a vysoce odolná.

Vstřikované magnesium

Tento Hi-Tech proces dodává vázání Union 4X větší sílu než hliník a zároveň je o polovinu lehčí. Navíc je magnezium snadno recyklovatelné a je to osmý nejhojnější materiál na planetě.

Extrudovaný hliník

Extrudovný hliník je 100% čistý a udržuje stále stejný tvar, ať už na něj vyvíjíte jakékoliv tlaky. Union byla první společnost, která tento hliník použila u snowboardového vázání a je stále jediná, která ho používá.

Eloxované hliníkové šrouby

Zvýšení tloušťky přírodní povrchové vrstvy oxidu eloxováním má za následek zvýšení síly o 30%. Tyto šrouby jsou také výrazně lehčí.

Vylepšení šroubů na 8.8 

Nejpoužívanější šrouby jsou vyrobeny z "měkké" oceli třídy pouze 4.6. Vzhledem k tomu, jaké tlaky musí vydržet snb vázání vydržet, používáme nejsilnější ocel třídy 8.8 na všech vázáních Union.

DuPont Zytel® nylon

Veškerá vázání Union obsahuje nejkvalitnější nylon DuPont Zytel®. Výsledkem je obrovská síla a bezpečnost, stejně jako doživotní záruka na baseplate.

SonicFused přezky

SonicFuse je několika vrstvý kompozit, spojený do jednoho kusu, aby vytvořil přezku. Tento nový přístup minimalizuje šítí a zvyšuje celkovou životnost.