Novinky

Tyto stránky, jsou tu pro Vás, aby Vám poradili při výběru snowboardového vybavení a kde ho nejlépe pořídit. Výběr snowboardového vybavení není snadná záležitost, proto se vždy obraťte s výběrem na odborníky.

Naše partnerské kamenné obchody mají teď otevřeno každý den, takže můžete snowboardové vybavení včas pořídit! 

Objednejte na některém z našich e-shopů, vyzvedněte na kamenné prodejně a dostanete bonus v podobě dodatečné slevy

Které prodejny to jsou a jejich aktuální otevírací dobu najdete tady.


Celý článek >>

24.12. ještě není pozdě na pořízení vánočního dárku!

Naše partnerské kamenné skateshopy jsou pro Vás otevřeny i 24.12. do 16:00!

Dostanete na nich veškeré snowboard vybavení od mnoha světových značek. Za jiné zmíníme např. značky Burton, Nitro, Lib Tech, Union, Ride, nebo Rossignol.

Využijte také možnosti výběru na našich e-shopech a zvolte možnost vyzvednutí na kamenné prodejně. Nejen, že si můžete objednané věci vyzkoušet, ale dostáváte ještě bonus 12% z internetové ceny.


Celý článek >>

Nejnovější kolekce oblíbeného vybavení na snowboard Nitro už je skladem na našich partnerských e-shopech a kamenných prodejnách. 

Snowboardové boty, vázání a snowboardy Nitro patří mezi špičku na trhu. Jsou oblíbené pro jejich super kvalitní zpracování, vysokou odolnost a technické vymoženosti, které zpříjemňují pobyt na horách a zjednodušují ježdění. Snowboardy Nitro mají model pro každého, ať už jezdíte jakoukoliv disciplínu, vázání na snowboard Nitro patří mezi ty nejodolnější na trhu a boty na snowboard Nitro zajistí perfektní fixaci nohou a dokonalý přenos váhy při přechodu z oblouku do oblouku, takže ježdění se snowboardovým vybavením Nitro přináší opravdový požitek.


Celý článek >>

Žhavá novinka na našich partnerských e-shopech, to jsou vázání na snowboard Union. Ty patří mezi špičku ve své kategorii a na jejich vývoji se podílí hvězdy snowboardingu, jako Travis Rice, nebo Gigi Rüff. Takže pokud sháníte kvalitní vázání, které Vás nezklame, vybírejte pánská snowboardová vázání Union, která Vám přinesou 100% zážitek!


Celý článek >>

Pokud hledáte opravdovou kvalitu, high tech technologie a zábavný snowboarding, pak je snowboardové vybavení Burton skvělá volba. Jak snowboardy Burton, snowboardová vázání Burton, tak boty na snowboard Burton Vám přinesou maximální požitek z tohoto zábavného sportu. 

Nejnovější kolekci snowboardového vybavení Burton můžete dostat na našich partnerských e-shopech, nebo partnerských kamenných prodejnách, kde Vám odborně pomohou vybrat to nejlepší. 


Celý článek >>

Snowboardy Lib Tech 16.08.2013

Snowboardy Lib Tech

přinesli před několika lety snowboardovou revoluci, kdy jako první představili opačené prohnutí tzv. banana, nebo rocker. Tato inovace udělala snowboarding ještě více zábavným a mezi snowboardisty se rychle ujala. Od té doby se na opačné prohnutí zaměřily i ostatní firmy. Všechny snowboardy Lib Tech jsou vyráběny ručně ve Spojených státech, čímž je zaručena maximální kvalita.

Snowboardy Lib Tech dodnes přinášejí ty nejlepší technologie, se kterými Vás bude snowboarding bavit ještě více. 

A snowboardy Lib Tech z nové kolekce zima 13/14 můžete již nyní dostat na partnerských kamenných prodejnách, nebo e-shopech.


Celý článek >>

Nejnovější kolekce vynikajících snowboardů a vázání na snowboard Ride dorazila na naše partnerské e-shopy a kemenné prodejny. Snowboardy Ride a vázání Ride patří mezi to nejspolehlivější vybavení, které Vám přinese ze snowboardingu maximální požitek a zábavu.


Celý článek >>